O mne

Nie som jasnovidka, nehľadám ľudí, ani vám nepoviem, dokedy budete žiť. Mala som asi 15 rokov a oslovila ma jedna veľmi stará pani. Hneď ako ma uvidela, prišla ku mne a povedala: “Ty si tá, ktorú už dávno hľadám…” A ukázala mi karty.

Hneď mi boli blízke, akoby som vykladala od nepamäti. Údajne som bola v minulosti jansovidka. Videla vo mne osudovú danosť. Stretla som sa s ňou trikrát. Požičala mi domov svoje vzácne staré karty. Potom zrazu bez stopy zmizla. V mladosti som vykladala z kariet o láske a na spestrenie výklady z kávy a vykladanie snov.

Dôležité je pozitívne nasmerovanie človeka, aby po rozhovore našiel odpovede na svoje otázky a východisko z problémov. Nie je vhodné ho negatívne nasmerovať. O problémoch predsa vie. Treba pomôcť sa rozhodnúť. Ak trpí duša, trpí celé telo. Ak odstránime problém, odpustíme sebe aj iným, začne prúdiť do našich sŕdc pokoj a láska.

Prelomíme karmické bloky a posunie nás to ďalej. Teší ma, ak pomôžem niekomu k šťastiu. Vždy máme viac možností, kadiaľ kráčať a záleží len od nás, či chceme kráčať cestou lásky alebo cestou tŕnistou.

Želám aj vám, aby ste vykročili správnym smerom a ak by ste na svojej cestičke zablúdili, môžete mi zavolať.

Kráčame po ulici a vidíme uponáhľaných ľudí, bez úsmevu, akoby sa stratil z ich tváre pocit šťastia a radosti. Naháňame sa za získaním finančných prostriedkov a zabúdame na rodinu, na vzájomnosť, aká je dôležitá. Nemáme spoločné zážitky, žijeme každý sám a potom sa pýtame, prečo sa rodina rozpadá, prečo nie sme šťastní ako niekedy…

Aj po práci treba vypnúť napríklad meditáciou alebo pre ženy vhodným brušným tancom, ktorý je momentálne veľmi obľúbený. Sama sa tomu venujem a je to nádherný pohyb.

Mnohokrát po konzultácii klient zistí, že mnohé veci si doteraz nevšimol. A zrazu sa mu oči otvoria novým možnostiam. A to ma veľmi teší, ak sa pomôže a z nešťastného človeka sa stane šťastný človek. Napíšu mi, ako sa majú a ak sú bezradní, zavolajú. Rada im pomôžem a dodám odvahu a radosť.