Pomôžem vám v oblastiach

Sú miesta, kde sa cítite ako znovuzrodení, darí sa vám a úspešne sa rozvíjate. Máte šťastný vzťah, šťastnú a milujúcu rodinu. Cítite sa ako v raji. Ak toto neplatí o vašom príbytku, dome, alebo jednoducho o mieste, kde žijete a trávite čas, je načase hľadať príčinu a odstrániť ju.

Všetko bolo tak úžasné a je to preč! Čo sa stalo? Prečo sa to stalo? A ako to vrátiť späť? Nech robíte čokoľvek, len ďalej upadáte do prázdnoty a vaša láska sa vám stráca ako vlak zo stanice, ktorý márne a všemožnými spôsobmi neviete dobehnúť a naskočiť naň.

Chodíte okolo osoby, s ktorou ste si sympatickí, ale neviete, čo s tým ďalej. V hlave máte veľa otáznikov, či je váš pocit vzájomný, či by mohol byť opätovaný. Stačilo by dostať trošku istoty a motivovalo by vás to k prvému kroku. Dodalo odvahu, ktorá vám tak chýba. Aj láske treba niekedy pomôcť!

Trpieť môžete z mnohých príčin, ale môže to byť aj z obyčajnej závisti druhých ľudí. Mohlo sa to stať nevedome, len ich pichne – prečo vy sa máte tak dobre a oni nie? Alebo niekto si dokonca vedome nájde “vraha” vášho šťastia. A odrazu sa vám začne rúcať všetko vo vašom živote…